REZERVACE

Každá párty jednou končí a tenhle mejdan trval skvělých dlouhých pět let. O tom, že to nebyla nuda svědčí úplně obsazené víkendové brunche a také vaše zpětné vazby. Když jsme si Podnik před pěti lety přebírali, mysleli jsme, že budeme vařit kafe a k tomu nějaký ten dortík, ale trochu se nám to vymklo z ruky a nejednou se stalo, že jsme pro vás za pár hodin zvládli připravit třeba i sto snídaní. Bez kuchyně za barem. Ty kráso. Bohužel jsme se dostali do neřešitelné situace z hlediska zázemí a následného pokračování. 22. října vám tak připravíme brunch a uvaříme kávu naposledy. Ale nebojte, určitě o nás nepřijdete, budeme se na vás v plné parádě těšit v Malejpodnik každý den. Děkujeme za vše, byli jste skvělí, jedeme dál. Jinejpodnik ale určitě neodchází na vždy. Až nastane ta správná doba, budeme s ním zpět přesně tak, jak si ho představujeme. Zatím na viděnou v Malým 🖤

Kde nás najdete? 
Na adrese 28. října 338. V ulici u 5.ZŠ - cca 500m

Otevřeno máme každý den od 8 hodin. Všední dny 8 - 18, víkendy 8 - 17 hodin.

Těšit se můžete na nabídku, tak jak ji znáte z Jinejpodnik

Vejce Benedikt

French toast

Lívance s lotuskovým krémem

Turecká vejce

A mnoho dalšího. Skvěle připravená výběrová káva je samozřejmostí. Stále pracujeme se zrny upraženými v Liberecké pražírně Nordbeans. 
V Malejpodnik navíc pečeme každý den zákusky a dorty a připravujeme originální chlebíčky.

V kavárně je pro vás připraveno pět stolů a dalších pět na předzahrádce, kterou plánujeme zastřešit a vytápět v zimních měsících. 
Těšíme se na vaší návštěvu.